PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH

O nas

Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja elementów z tworzyw sztucznych, mających zastosowanie w produkcji okapów, pochłaniaczy, a także podzespołów dla techniki transportu kolejowego. Jest to dziedzina w której doskonalimy się nieprzerwanie od 1994 roku. Szlifując umiejętności oraz sukcesywnie modernizując park maszynowy dbamy o najwyższą jakość produktu tak ważną na dzisiejszym rynku.

Produkcja detali z tworzyw sztucznych uzyskiwanych metodą wtryskową, nie jest naszą jedyną specjalnością, oprócz tego dysponujemy maszynami do produkcji kształtek styropianowych wykorzystywanych głównie jako opakowania różnego typu sprzętów AGD itp. Produkujemy także elementy z gumy oraz silikonu mające zastosowanie w przemyśle samochodowym.

Co więcej, dzięki szerokiemu zakresowi usług, wprowadzaniu jak największej innowacyjności, a co za tym idzie nowych możliwości produkcyjnych podejmujemy próby wyrobu towarów niestandardowych na życzenie klienta, np. poprzez łączenie dostępnych nam technik oraz dopasowania i ewentualnego rozwoju parku maszynowego w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt.